Leave Your Message
01020304
010203

Seria e Produkteve

Zgjidhjet

Ne kemi marrë gjithashtu raportin e CB-së, certifikatën CE e kështu me radhë; produktet përdoren gjerësisht në pajisjet shtëpiake, pajisjet mjekësore, pajisjet elektrike të tensionit të ulët, pjesët e automjeteve, pajisjet e reja të karikimit të energjisë dhe fusha të tjera, me një kapacitet prodhimi vjetor prej më shumë se 0.6 miliardë ndërprerës.

PËR NE

Dongnan Electronics Co., Ltd. u themelua në vitin 1987 dhe ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomik Yueqing, Provinca Zhejiang, bregu juglindor i Kinës. Është një ndërmarrje profesionale prodhuese e ndërprerësve që integron zhvillimin e produktit, prodhimin, shitjet dhe shërbimin pas shitjes. Produktet e saj mbulojnë të gjitha pjesët e vendit dhe më shumë se 50 vende dhe rajone në botë.

 • 1987
  vit
  Kompania filloi në 1987
 • 74336
  Sipërfaqja e ndërtesës (m²)
 • 85,84
  Milion
  Milion juan
 • 3.5
  Vetëm miliardë
  Kapaciteti vjetor

DONGNAN

Na kontaktoni për më të mirën Dëshironi të dini më shumë Ne mund t'ju japim përgjigjen

HETIM